הסיפור שלי

נעים להכיר, איילה פריאל ואני הבעלים של סטודיו אליענה עיצובים, בית אופנה אינטימי המתמקד בעיצוב שמלות כלה וערב, מערכות לבוש לנשות קריירה ואופנת קז’ואל.

בסטודיו אני מציעה עיצובים בהתאמה אישית לכל המידות כאשר המומחיות שלי היא עיצוב PLUS SIZE עם דגש על נוחות ללא התפשרות על יופי ועל פונקציונליות לצד איכות ברמות הגבוהות ביותר.

לדרכי העצמאית יצאתי  לפני כעשור ואת אליענה עיצובים פתחתי לאחר שנים של עבודה וצבירת ניסיון כמעצבת הבית בכמה מבתי האופנה המובילים בארץ.

כמי שמאמינה שהדרך הטובה ביותר ללמוד ולהתמקצע היא דרך הידיים התמחתי בכל השלבים החל מתפירה וגזירה, דרך תדמיתנות ידנית וממוחשבת ועד עיצוב בהתאמה אישית משלב הרעיון ועד הביצוע השלם. באופן מיוחד למדתי והעמקתי בתחום הבדים, אני מבינה את אומנות הטכסטיל, יודעת לעבוד ולהתאים את סוגי הבדים השונים כך שיחמיאו לעיצוב וישמרו על האיכות לאורך זמן.

איילה פריאל - אליענה עיצוב אופנה הסיפור שלי
איילה פריאל הכל מתחיל בבית הכל נשאר בלב

הכל מתחיל בבית הכל נשאר בלב

האהבה והתשוקה ליצירה התעוררו בי כמעצבת עוד בהיותי ילדה, אימי היתה מנהלת מתפרה ובחופשות של בית הספר היתה נותנת לי משימות בתפירה, כך למעשה רכשתי את המיומנות בתפירה ובתדמיתנות של שמלות כלה ומערכות לבוש.
מה שהתחיל כ “מטלת בית” דיי מהר הפך לעולם של הזדמנויות שמחכות להתממש, התחלתי לעצב לעצמי בגדי ערב
ויום יום ולקבל המון מחמאות, פתאום הבנתי שיש לי בידיים מתנה יש לי יכולת לתרגם למציאות את הרצון של כל אישה ואישה ולהגשימו הלכה למעשה.

כל אישה והPLUS שלה

מעיצובים לעצמי, התחלתי לעצב לחברות ולאחר מכן לנשים, בין היתר התמקצעתי בתחום אופנת הפלאס סייז, ההשראה הראשונה שלי היתה אימי שהינה גם אישה גדולה וגם חובבת אופנה וסטייל, דרכה מימשתי את החזון לעצב פריטים מעוצבים המחמיאים לגוף, לא סתם גלביות ובדים גדולים שכל מטרתם היא לכסות, להיפך, לאורך כשלושה עשורים חקרתי לעומק את מבנה הגוף של האישה הישראלית ופתחתי שיטה של ממש לעיצוב ייחודי, מחמיא ונוח במיוחד עבורה.

כאישה ומעצבת בתעשיית האופנה, אני מאמינה שזה אפשרי לעצב לכל מידה מבלי להתפשר על נוחות, יופי ואיכות וזו המטרה שלי.

הסיפור שלי - כל אישה והPLUS שלה
כלה, ערב, קז'ואל – תמצאי את עצמך באליענה עיצובים

כלה, ערב, קז'ואל – תמצאי את עצמך

בסטודיו שלי בחרתי להתמקד בעיצוב מותאם אישית ואני מלווה נשים ונערות וזוכה לאפשר להן להרגיש טוב ברגעים המשמעותיים עבורן ככלות, באירועים מיוחדים עם שמלות ערב ונשף וביום יום עם מערכות בגדים מעוצבות, יפות ונוחות.
הסטודיו שלי ממוקם בגדרה וניתן להגיע אלי לעיצוב בהתאמה אישית או לרכוש פה בחנות ממלאי העיצובים המקוריים הקיימים.
בשנה האחרונה הרחבתי את שירותי ואני מציעה לנשים שמחוברות לעולם האופנה ותמיד רצו ללמוד לעצב לעצמן
ללמוד אצלי בסטודיו בקורס תדמיתנות למתחילות באווירה אינטימית ונעימה.

יש קסם מיוחד ביכולת לראות איך רעיון בראש מקבל צורה על דף ובעזרת מספריים, חוט, בד והמון תשוקה הופך לחוויה עוטפת ומחמיאה שלא שוכחים.

אשמח לראות אתכם אצלי בסטודיו או להיות בקשר אונליין.